• Don't Look Up

    ★½

  • Eternals

    ★★★★

  • History of Ha

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Schumacher

    ★★★

  • Kate

    ★★★½

  • Sundown

  • Last Night in Soho

  • Encounter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Bull

  • She Will

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Petrov's Flu

  • The French Dispatch

  • Babi Yar. Context

  • Drive My Car

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Velvet Underground

  • Between Two Worlds

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Four Roads

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Oxygen

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Cannon Arm and the Arcade Quest

    ★★★★

  • The Year Earth Changed

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Seaspiracy

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Play It Safe

    ★★★★

  • Natural Light

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Moxie

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

  • Cherry

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★½

  • The Mauritanian

    ★★★★

  • Bliss

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Users

  • Passing

  • Palmer

  • CODA

  • Malcolm & Marie

    ★★★