• Beanie Mania

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

  • The Forever Purge

    ★★★★

  • The Tomorrow War

  • The Ice Road

  • 12 Mighty Orphans

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • F9

  • Cruella

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Stowaway

    ★★★★

  • Voyagers

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Mass

    ★★★★★

  • Passing

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

  • Ma Rainey's Black Bottom: A Legacy Brought to Screen

  • Fatale

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Let Him Go

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Freaky

    ★★★★

  • Fatman

  • Run

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • Percy

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • Don't Tell a Soul

    ★★★★

  • Antebellum

  • PVT Chat

    ★★★★

  • Greenland

    ★★★★★

  • Unhinged

  • Peninsula

    ★★★★

  • Long Gone Summer

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Becky

    ★★★★

  • Capone

    ★★★

  • Arkansas

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • 12 Hour Shift

    ★★★★