• South Park: Post Covid

    ★★★★★

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Loki

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • WandaVision

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • The King of Staten Island

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Bloodshot

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • The Heist of the Century

  • 1917

  • The Gentlemen

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Irishman

  • Between Two Ferns: The Movie

  • Dolemite Is My Name

  • Knives Out

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • The King

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★½

  • Heroic Losers

    ★★★½

  • Ready or Not

  • Anima

  • Spider-Man: Far from Home

  • Child's Play

  • Midsommar

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

  • The Lighthouse

  • The Dead Don't Die

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • The Dirt

  • Pain and Glory

  • Istmo

    ★★★★★

  • Honey Boy

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Creed II

  • Bohemian Rhapsody

  • Venom

  • mid90s

  • Uncle Drew

  • Animal

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

  • Climax

  • El Angel

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Rampage

  • Héctor El Father: Conocerás la verdad

    ★★★

  • Ready Player One

  • Isle of Dogs

  • Black Panther