• Brazen

    ★★½

  • Mixtape

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★★

  • Christmas on the Farm

    ★★★½

  • A Castle for Christmas

    ★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ½

  • Benediction

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • He's All That

    ★½

  • Operation Hyacinth

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Ghost

  • In for a Murder

    ★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • The Sissy

  • Things Heard & Seen

    ★½

  • Voyagers

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Boy Meets Boy

    ★★★

  • Firebird

    ★★★

  • Poly Styrene: I Am a Cliché

    ★★★½

  • The Man with the Answers

    ★★★★

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★★★½

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • A Stormy Night

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • Dashing in December

    ★★★

  • The Christmas Setup

    ★★★½

  • The Dry

    ★★★

  • A Sunburnt Christmas

    ★★★½

  • The Prom

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Dance of the Forty One

    ★★★

  • The Craft: Legacy

    ★½

  • Rebecca

    ★★½

  • Blithe Spirit

    ★★★

  • The Boys in the Band

    ★★★

  • Beyto

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★½

  • Lucille Ball: We Love Lucy

  • Shadow in the Cloud

    ★★½

  • Ammonite

    ★★★★

  • Saint-Narcisse

    ★★★★

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Guilty Creatures

  • The Test

  • Summer of 85

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Ava

    ★★½

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Dating Amber

    ★★★★

  • 7 Minutes

    ★★½

  • Operation Buffalo

    ★★★★★

  • The Echo

  • Query

  • Detroit Evolution

    ★★★★

  • Ruby Herring Mysteries: Prediction Murder

    ★★½

  • The Lawyer

    ★★★

  • Rapture in Blue

  • Stump the Guesser

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Thing About Harry

    ★★★

  • Ellie and Abbie (and Ellie's Dead Aunt)

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★