Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Hush

Hush

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Doctor Sleep

Doctor Sleep

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Passing

Passing

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Pulp Fiction

Pulp Fiction

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Red Notice

Red Notice

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Guava Island

Guava Island

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Better Days

Better Days

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Clickbait

Clickbait

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Hypnotic

Hypnotic

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Intrusion

Intrusion

2021
×
★½
Read the review Edit this entry